WYJDŹ Z SEKTY RAZ NA ZAWSZE!

„Sekta Najwyższa Prawda” wierzyła w to, że koniec świata jest już blisko – uratowani zostaną tylko Ci, którzy wierzą w objawione słowa lidera. Bardzo podobnie sytuacja wygląda w przypadku wpadnięcia w tzw. „spiralę zadłużenia”. Narracja wierzycieli i firm windykacyjnych próbujących odzyskać zaległe należności bardzo często opiera się na manipulacji, nękaniu i straszeniu sądem, komornikiem i szeroko pojętym zniszczeniem dotychczasowego życia, co bardzo mocno ogranicza zdolność osoby zadłużonej do właściwego rozeznania w sytuacji i znalezienia skutecznego rozwiązania problemów. Oczywiście na polskim rynku nie brakuje porządnych i legalnie działających firm udzielających kredytów i pożyczek pozabankowych, które kierują się interesem klienta i przestrzegają praw konsumenta. Reszta niestety świadomie korzysta z doświadczeń sekt, nagina i zniekształca rzeczywistość, zastrasza, pozbawia wiary w sens życia i świat.

Jak wygląda sytuacja większości osób zmagających się z opóźnieniami w płatnościach? Niestety nie przedstawia się ona w świetlanych barwach- windykatorzy uparcie wmawiają Ci, że jedynym sposobem na ochronę przed sądem i komornikiem, jest wpłacanie kolejnych refinansowań, których jedynym celem jest „kupienie” sobie 30 dni spokoju bez nękających telefonów, wiadomości i maili budzących strach, wstyd, a często wręcz upokorzenie. Każdego dnia próbujesz ukryć swoje problemy przed rodziną i znajomymi, żeby nie zostać ocenianym za swoje błędne decyzje finansowe, a na domiar złego przedstawiciele terenowi zaczynają pojawiać się nie tylko w domu, ale również w miejscu pracy, a Ty drżysz ze strachu przed ujawnienim problemów i utratą dochodu. Aż pewnego dnia pojawia się myśl:

O MATKO, Z TEGO NIE DA SIĘ WYJŚĆ!

JAK SEKTA PRZEJMUJE NAD TOBĄ KONTROLĘ?

Zazwyczaj żródło problemu zaczyna pojawiać znacznie wcześniej niż Ci się wydaje, często jeszcze na długo przed tym, jak zdążysz w ogóle zauważyć, że tracisz kontrolę nad swoimi finansami. Pewnego dnia pojawia się nagły wydatek, na który nie było miejsca w planowanym budżecie lub chęć polepszenia statusu życiowego, koniecznie potrzebujesz pieniędzy i po kilku dniach wahania zaciągasz pierwszą pożyczkę. Z kolejnymi jest już o wiele łatwiej… Dochodzisz do momentu, kiedy Twoje dochody przestają wystarczać na spłacanie wszystkich zobowiązań.

Po jakimś czasie sytuacja zaczyna się coraz bardziej pogarszać – pojawiają się pierwsze opóźnienia w płatnościach, pojawiają się pierwsze działania windykacyjne, a Tobie coraz trudniej jest balansować między tyloma wierzycielami. W Twojej głowie pojawia się pozornie idealne rozwiązanie problemu – KONSOLIDACJA. I to za wszelką cenę… Niestety kolejne zapytania o pomoc z banku spotykają się z odmową, a i firmy pozabankowe już nie chcą udzielać Ci kolejnych pożyczek, bo nie masz zdolności kredytowej.

Nagle wchodzisz na skrzynkę mailową i jest ONA – oferta pożyczki, bez BIK-u, bez wynagrodzenia, bez sprawdzania dochodów – oferta jak z bajki!

Już za chwilę, już za momencik – zgadzasz się na warunki tej pożyczki i zaczyna się piekło!

JESTEŚ W POTRZASKU!

Przez długi czas żyjesz w przeświadczeniu, że panujesz nad sytuacją, bo nie masz żadnych opóźnień w płatności rat, a chwilówki 30-dniowe udaje Ci się refinansować. Niestety to tylko złudzenie! Moment, kiedy potrzebujesz kolejnej pożyczki na spłatę dotychczasowych zobowiązań, to znak, że czas szukać pomocy. Wysokie prowizje, ogromne odsetki, ukryte koszty. Starasz się spłacić dług, ale zaczyna  brakować Ci środków i sił na walkę z zadłużeniem. Mija kolejne 30 dni, jednak tym razem już nie udaje Ci się dostać kolejnej pożyczki. Zaczyna się życie w strachu… Windykacja staje się coraz bardziej agresywna – telefony kilka, a nawet kilkanaście razy dziennie, a w nich straszenie sądem i komornikiem, ubliżanie i wyzwiska, a do tego ciągłe SMSy i maile. Wierzyciele naciskają na spłatę całości zadłużenia na raz lub kosztowne przedłużanie, które w żaden sposób nie zmniejsza zadłużenia. Parabanki chcą zarobić jak najwięcej pieniędzy bazując na Twoim strachu i Twojej niewiedzy.

Ich naciski i treści, które przekazują sprawiają, że stajesz się zupełnie bezradny i nie widzisz żadnego ratunku dla siebie w tej sytuacji. Przeraża Cię widmo komornika i utraty majątku, ale masz wrażenie, że nie jesteś w stanie się przed tym obronić.

TO NIE JEST PRAWDĄ!

WIĘC JAK WYDOSTAĆ SIĘ NA WOLNOŚĆ?

Od tego dzielą Cię tylko dwa kroki. Dwa małe kroki, które będą początkiem drogi do odzyskania stabilności finansowej, ale też ludzkiej godności.

 1. Ten krok jest najtrudniejszy bo dotyczy Twoich uczuć – przełam wstyd i strach przed oceną i POPROŚ O POMOC. Pozwól profesjonaliście, który od lat zajmuje się takimi sprawami spojrzeć obiektywnie na sytuację i ocenić jakie masz możliwości działania, a co najważniejsze pozwól mu przywrócić Ci wiarę w siebie i lepsze jutro poprzez przypomnienie Ci o prawach konsumenta jakie Ci przysługują.
 2. Znajdź wiarę w siebie i nie przedłużaj, nie refinansuj i nie daj się zastraszyć. Nie pozwól odbierać sobie ciężko zarobionych pieniędzy i tracić ich bezpowrotnie. NIKT CI NIGDY ICH NIE ZWRÓCI! Tylko zorganizowany sposób działania oparty na zapisach prawa pozwoli na pozbycie się problemu raz na zawsze.
 3. Nie czekaj, aż zupełnie zabranie Ci sił, żeby zrobić cokolwiek. Działaj już dziś.

Zgłoś się do nas i zasłoń się Tarczą Dla Ciebie!

Wyślij prośbę o kontakt

Ekspert oddłużeniowy przeanalizuje Twoją sytuację prawną i finansową

Opracujemy i zrealizujemy dla Ciebie dedykowaną strategię oddłużeniową oraz antywindykacyjną

  Imię i Nazwisko (*)

  E-mail (*)

  Telefon (*)

  Prosze o kontakt w godzinach: