Jak zacząć walkę o swoją płynność finansową?

Jak to zwykle mawiają mądrzy ludzie, że nawet  najdalsza  podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Dokładnie tak samo jest z decyzją o podjęciu walki o swoją wolność finansową. Zanim stoczysz sądowe batalie z wierzycielami, komornikami czy windykatorami zacznij od początku.
Zdobądź wiedzę o aktualnych statusach swoich długów. Sprawdź czy Twoje długi zmieniały prawnych właścicieli i ile na dzień dzisiejszy co i komu jesteś winien.

Poniżej lista najważniejszych instytucji i firm, które zbierają informacje o zadłużeniach:

Biuro Informacji Kredytowej – bik.pl
Tu znajdziesz wszystkie bieżące i historyczne wpisy na temat Twoich zobowiązań z branży bankowej i firm pożyczkowych. Masz prawo do darmowego raportu BIK – wypełnij wniosek zgodnie z instrukcją na stronie.

Krajowy Rejestr Długów – krd.pl
Tu możesz sprawdzić swoją finansową przeszłość także pod kontem niezapłaconych mandatów, rachunków od operatorów komórkowych i telewizyjnych. Po założeniu profilu możesz pobrać darmowy raport.

Biuro Informacji Gospodarczej
Dobre miejsce do odnalezienia informacji na temat zobowiązań bankowych, poza bankowych a także dotyczących zobowiązań powstałych w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej. Po założeniu profilu możesz pobrać darmowy raport.

Sąd Elektroniczny czyli e-sąd
W momencie, gdy staniesz się podmiotem prowadzonego postępowania prze sądem elektronicznym masz możliwość założenia profilu na e-sądzie by być na bieżąco z toczącymi się procesami w Twoich sprawach.

Wyślij prośbę o kontakt

Ekspert oddłużeniowy przeanalizuje Twoją sytuację prawną i finansową

Opracujemy i zrealizujemy dla Ciebie dedykowaną strategię oddłużeniową oraz antywindykacyjną

    Imię i Nazwisko (*)

    E-mail (*)

    Telefon (*)

    Prosze o kontakt w godzinach: