Tarcza dla Ciebie – skuteczna tarcza prawna w ciężkich czasach.

Nawet 2000 zł wsparcia miesięcznie przez 3 lata- tyle możesz otrzymać pomocy finansowej od Banku Gospodarstwa Krajowego, jeżeli masz kredyt mieszkaniowy a Twoja sytuacja materialna diametralnie się pogorszyła. 

Rosnące stopy procentowe i coraz wyższe raty kredytów mieszkaniowych sprawiły, że politycy i dziennikarze odkurzają instytucję Funduszu Wsparcia Kredytobiorców. Jest to instytucja, do której banki udzielające kredytów mieszkaniowych muszą wpłacić rezerwę celową. Z tych pieniędzy realizowana jest pomoc dla najbardziej potrzebujących kredytobiorców.

Kto może skorzystać z pomocy Funduszu? Jak czytamy na stronie Banku Gospodarstwa Krajowego:

– osoby, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej, a są zobowiązane do spłaty rat kredytu mieszkaniowego znacznie obciążającego domowy budżet,

-osoby, które sprzedały lub planują sprzedać dom lub mieszkanie, na które wcześniej wzięły kredyt, ale uzyskana kwota ze sprzedaży nie pozwoli na spłatę kredytu w całości.

Fundusz przez maksymalnie 3 lata będzie co miesiąc przelewał za Ciebie do Twojego banku max. 2000 zł miesięcznie tytułem spłaty raty kredytu mieszkaniowego.  Po tym okresie powracasz do pełnej spłaty rat kredytu. Otrzymaną pomoc musisz oddać w ratach z dwuletnią karencją startową w spłacie. 

Pożyczkę spłacasz w 144 równych, nieoprocentowanych, miesięcznych ratach. Jeżeli pierwsze 100 rat spłacisz bez opóźnień – pozostałe 44 raty zostaną umorzone.

I najważniejsza informacja. Nie musicie szukać agend Funduszu. Wystarczy, że do swojego banku, który udzielił Wam kredytu złożycie wniosek o skorzystanie z pomocy. Wasz bank automatycznie rozpocznie procedurę kwalifikacji Waszej aplikacji.

Nasi doradcy chętnie wytłumaczą szczegóły oferty oraz zaprezentują inne rozwiązania restrukturyzacyjne. Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij prośbę o kontakt

Ekspert oddłużeniowy przeanalizuje Twoją sytuację prawną i finansową

Opracujemy i zrealizujemy dla Ciebie dedykowaną strategię oddłużeniową oraz antywindykacyjną

Błąd: Brak formularza kontaktowego.