Niska Rata

Program Niska Rata dla zadłużonych

Instytucje finansowe na całym świecie regularnie wykorzystują swoją dominującą pozycję w relacjach ze swoimi pożyczkobiorcami. Powszechną praktyką jest to, że banki w pierwszej kolejności zadbają o swój interes, a dopiero w ostateczności rozważą możliwości zmniejszenia rat swojego pożyczkobiorcy, aby wesprzeć go w spłacie jego zobowiązań.

Działając samodzielnie w sporze z bankiem jesteś jak Dawid naprzeciwko Goliata – niemalże zawsze czeka Cię porażka.

Znając dobrze historie naszych Klientów i wyzwania z jakimi musza się mierzyć próbując renegocjować warunki swoich pożyczek oraz kredytów, eksperci prawni Tarczy dla Ciebie stworzyli Program Niska Rata dla zadłużonych!

Nasze wieloletnie doświadczenie w sporach i negocjacjach z bankami pozwoliło nam opracować zestaw narzędzi prawnych umożliwiających renegocjację warunków spłaty pożyczek oraz kredytów mających na celu zmniejszenie comiesięcznej raty. Mając świadomość praktyk stosowanych przez banki, działamy na podstawie licznych regulacji prawnych chroniących pożyczkobiorców, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej i pomagamy im renegocjować warunki zaciągniętych zobowiązań.

Program Niska Rata zakłada zróżnicowane działania:

 • po pierwsze podejmujemy czynności prawne mające na celu dążenie do rozłożenia spłaty kapitału zaciągniętej pożyczki lub kredytu na większą liczbę rat
 • po drugie przystępujemy do renegocjacji warunków udzielonego finansowania w celu uzgodnienia mniejszego oprocentowania zaciągniętej pożyczki lub kredytu
 • po trzecie ustalamy możliwości w zakresie ewentualnej wcześniejszej spłaty albo nadpłaty zaciągniętej pożyczki lub kredytu
 • po czwarte weryfikujemy możliwości skorzystania z finansowych programów pomocowych dla zadłużonych
Wszystkie nasze działania mają na celu doprowadzenie banku do zmniejszenia rat płaconych przez naszych Klientów –
dzięki naszemu doświadczeniu posiadamy bardzo wysoką skuteczność! 

Programy pomocowe dla zadłużonych

Dzięki znajomości problemów z którymi muszą mierzyć się nasi Klienci, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej, eksperci prawni i finansowi Tarczy dla Ciebie skutecznie angażują w podejmowane działania takie instytucje jak:

 • Komisja Nadzoru Finansowego
 • Rzecznik Finansowy
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Rzecznika Konsumentów
 • Związek Banków Polskich
 • Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta

Bardzo często wsparcie instytucji państwowych stanowi istotny element w walce o prawa naszych Klientów w sporach z bankami, które niejednokrotnie nadużywają swojej dominującej pozycji nie bacząc na przyczyny powstania problemów finansowych naszych Klientów. Dzięki temu posiadamy niezwykle wysoką skuteczność w renegocjowaniu oraz restrukturyzowaniu ich zadłużenia, a w konsekwencji zmniejszania rat ich zobowiązań.

Restrukturyzacja zadłużenia

Celem wszystkich podejmowanych przez nas działań jest:

 • restrukturyzacja Twojego zadłużenia
 • renegocjowanie warunków spłaty kredytu lub pożyczki
 • zmniejszenie Twojej raty odsetkowej oraz kapitałowej
 • ustalenie nowego harmonogramu spłaty

Naszym Klientom, którzy znajdują się w wyjątkowej trudnej sytuacji finansowej  pomagamy w skorzystaniu z finansowych programów pomocowych. Walczymy o los naszych Klientów na wszelkich możliwych polach, w tym również kierując sprawy do Arbitrażu Międzybankowego oraz systemu sądów polubownych. Perfekcyjnie wykorzystany okres przedsądowy uprawnia nas do wnioskowania o sądowe ugody z ratalną spłatą długu. Tylko sprytem i wytrwałością. Tylko wiedzą i doświadczeniem można wywalczyć sprawiedliwość i bezpieczeństwo osób, które muszą mierzyć się z bezwzględnością banków oraz firm chwilówkowych!

Masz problem ze spłatą swoich długów? Nie zwlekaj! Nasi doradcy oddłużeniowi pomogą Ci w zmniejszeniu Twoich rat walcząc o Twoje prawa!

Wyślij prośbę o kontakt

Ekspert oddłużeniowy przeanalizuje Twoją sytuację prawną i finansową

Opracujemy i zrealizujemy dla Ciebie dedykowaną strategię oddłużeniową oraz antywindykacyjną

  Imię i Nazwisko (*)

  E-mail (*)

  Telefon (*)

  Prosze o kontakt w godzinach:

  Wyżej zawarte treści nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego, lecz stanowią zaproszenie do zawarcia umowy.